lend2 560x416 - Një i vdekur dhe 3 te lenduar ne gjendje te rend dhe gjakderdhje te brendshme

Aksident i rëndë në Rrugen Rexhep Bislimi , ne ora 4:30 nje i vdekur dhe 3 te lenduar ne gjendje te rend dhe gjakderdhje te brendshme te rrezikuar per jet , Zjarrefiksat dhe Policia kan ardhur menjëher ne vendngjarje./Ferizaj24

lend1 - Një i vdekur dhe 3 te lenduar ne gjendje te rend dhe gjakderdhje te brendshme

lend2 - Një i vdekur dhe 3 te lenduar ne gjendje te rend dhe gjakderdhje te brendshme

lend3 - Një i vdekur dhe 3 te lenduar ne gjendje te rend dhe gjakderdhje te brendshme

lend4 - Një i vdekur dhe 3 te lenduar ne gjendje te rend dhe gjakderdhje te brendshme

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.