455 21 560x347 - Lëndohet nga rryma në vendin e punës në Ferizaj

Një person është lënduar dje në vendin e punës.

Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur në Ferizaj ku viktima derisa kishte qenë në vendin e punës në një fabrikë, gjatë kontaktit me rrymë kishte pësuar lëndime trupore. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.