matt damon ishte martuar me nje vajze te zakonshme nuk i pengonte se ishte kameriere pasi ra ne dashuri ne shikim te pare 560x416 - Matt Damon ishte martuar me një vajzë të zakonshme, nuk i pengonte se ishte kameriere pasi ‘ra në dashuri në shikim të parë’

Aktori i famshëm dikur tha se ishte i lumtur sepse takoi një grua të zakonshme që nuk është nga bota e Hollivudit.

Ashtu si aktori Nicolas Cage, aktori që e pëlqejnë shumë femra, Matt Damon u martua me një grua krejtësisht të zakonshme, Luciana Barroso.

Ajo ishte kamariere ndërsa ai ishte aktor i famshëm. Megjithatë, kjo nuk e ndaloi ata që të martohen, por sipas Damon, bukuroshja dhe ai kanë ditur ta menaxhojnë dashurinë e tyre sepse të dy ishin në dijeni të interesimit të mediave për marrëdhënien e tyre, sa që presioni do të ishte i papërballueshëm.

matt damon ishte martuar me nje vajze te zakonshme nuk i pengonte se ishte kameriere pasi ra ne dashuri ne shikim te pare - Matt Damon ishte martuar me një vajzë të zakonshme, nuk i pengonte se ishte kameriere pasi ‘ra në dashuri në shikim të parë’

Dashuria e tyre duket pothuajse joreale. Duket se ato janë të rralla, sepse ajo me të vërtetë ka gjetur shpirtin e saj në botën e njohur.

U takua me Luciana, e cila ka prejardhje nga Argjentina, në vitin 2003 në një bar në Miami.

“Mbeta pa fjalë kur e pash midis një turme të madhe të njerëzve. Nëse kjo nuk do të kishte ndodhur, unë nuk e di se si do të ishim takuar”, kujton aktori atë moment.

Pas dy vjetësh, çifti u martua në një ceremoni të vogël private në Manhattan të New Yorkut. Pas një viti martese, çifti u bë prindër të vajzës, Isabel, pastaj, pas dy vjetësh, lindi vajza tjetër Giu Zavalo, gjithashtu, pas dy vjetësh, vajza e tyre e tretë, Stella Zavala.

matt damon ishte martuar me nje vajze te zakonshme nuk i pengonte se ishte kameriere pasi ra ne dashuri ne shikim te pare 1 - Matt Damon ishte martuar me një vajzë të zakonshme, nuk i pengonte se ishte kameriere pasi ‘ra në dashuri në shikim të parë’

Ndryshe, asnjëherë nuk është raportuar ndonjë skandal në tabloide sepse çifti ka qenë tejet shumë i kujdesshëm.

Luisiana rrallë jep intervista në media ose një histori për jetën e tyre private. Ju gjithmonë mund ta shihni atë me Mattin në qilime të kuqe ose në një shëtitje me një aktor të famshëm dhe katër bijat e tyre.

Kjo është me të vërtetë një dashuri e pabesueshme e Hollivudit! /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.