w 4 560x416 - “Mbajeni mend vitin 2021”, çfarë po paralajmëron Mozzik?

Duket se 2020 ishte vetëm fillimi për Mozzik pasi në një postim të bërë së fundi, reperi nga Ferizaj ka paralajmëruar diçka të re.

“2021, mbani mend vitin, se kurgjo su kon 2020”, ka shkruar Mozzik në postimi. Se çfarë po përgatit Mozzik mbetet të shihet.

Mozzik është rikthyer me Loredanën me të cilën ka një vajzë, dyshja së fundi kaluan pushimet bashkë në Dubai.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.