Aksident foto 01 KALLXOcom e15427316061751 560x405 - Treni godet një veturë në Ferizaj

Në fshatin Saraishtë të Ferizajt, ka ndodhur një aksident trafiku mes një veture dhe një treni.

Sipas raportit të policisë, si pasojë e këtij aksidenti përveç dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar vozitësi i veturës.

I njëjti është dërguar për tretman mjekësor.

“Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes një veture dhe një treni ku si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar vozitësi i veturës i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor”, njofton policia në raportin 24 orësh.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.