mc kresha me dy bashkepunime gjate nentorit - MC Kresha me dy bashkëpunime gjatë nëntorit

Hip hop ylli, MC Kresha do të publikojë dy bashkëpunime gjatë muajit nënëtor.

Prive raporton se Kresha ka finalizuar dy projektet muzikore.

Tashmë po xhirohet edhe videoklipi i ri në Prishtinë, që vjen si bashkëpunim me Rinon, një këngëtar i ri.

Një tjetër bashkëpunim që do të vijë do të jetë një baladë, po ashtu me videoklip.

Kjo baladë me videoklip e MC Kreshës do të jetë pjesëmarrëse edhe në festivalin “Kënga Magjike”.

MC Kresha ka qenë i zënë me koncerte, teksa projektin e fundit të tij e ka lansuar me Lyrical Son.

PINT kanë paralajmëruar shumë kohë më parë albumin “United States of Albania”, por ende nuk ka asgjë konkrete rreth albumit.

/Telegrafi/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.