me ne fund gwyneth paltrow dhe brad falchuk publikojne per fansat nje fotografi nga martesa 560x416 - Më në fund, Gwyneth Paltrow dhe Brad Falchuk publikojnë për fansat një fotografi nga martesa

Pritja mori fund!

Gwyneth Paltrow dhe bashkëshorti i saj, më në fund u dhanë fansave të tyre një pamje të shkurtër të martesës së tyre.

me ne fund gwyneth paltrow dhe brad falchuk publikojne per fansat nje fotografi nga martesa - Më në fund, Gwyneth Paltrow dhe Brad Falchuk publikojnë për fansat një fotografi nga martesa

Gwyneth Paltrow (Foto: Ian Gavan/Getty Images/Guliver)

Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni private, të mbajtur më 29 shtator.

Çifti shpallën fejesën e tyre në janar të këtij viti, gjersa pas nëntë muajsh vendosën të martohen.

me ne fund gwyneth paltrow dhe brad falchuk publikojne per fansat nje fotografi nga martesa 1 - Më në fund, Gwyneth Paltrow dhe Brad Falchuk publikojnë për fansat një fotografi nga martesa

Brad Falchuk (Foto: Randy Shropshire/Getty Images/Guliver)

“Më mori mua një minutë për ta marrë së bashku, por më në fund, për ata që e kanë kërkuar, një vështrim të vogël brenda ditës më të mirë të jetës sonë”, ka shkruar Paltrow në Instagram.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave kanë qenë të shumta, duke i komplimentuar dyshen për dukjen në dasmën e tyre.

Çifti duket të kenë qenë mjaft të lumtur dhe buzëqeshur në ditën më të rëndësishme të jetës së tyre. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.