mediumi francez shkruan per bukurine e ilda bejlerit 560x416 - Mediumi francez shkruan për bukurinë e Ilda Bejlerit
mediumi francez shkruan per bukurine e ilda bejlerit - Mediumi francez shkruan për bukurinë e Ilda Bejlerit

Mediat franceze kanë shkruar edhe njëherë për bukuroshes shqiptare pas artikujve të shumtë gjatë kampionatit evropian të futbollit.

Së fundi, vëmendjen u ka tërhequr moderatorja Ilda Bjeleri, e cila është një gazetaret më të bukura shqiptare.

E gjithë kjo në saje të fotografive provokuese që publikon në rrjetet sociale, ku ekspozon format e saja trupore.

Ueb-faqja franceze “La minute football”, ka shkruar së fundi për linjat trupore të seksi bukuroshes sonë.

“Ju prezantojmë Ilda Bejlerin, një gazetare sportive vërtet e famshme në Shqipëri dhe kuptohet përse”, shkruan faqja krahas fotove të publikuara.

Lexo po ashtu:

Pos, komplimenteve dhe pëlqimeve të shumta, ka rënë në sy edhe një koment i një lexuesi të kësaj gazete.

“Tani e kuptoj pse ka kaq nivel të ulët Shqipëria në futboll, pasi gjatë ndeshjeve shikohet gazetarja”, shkruan ai.

Ndryshe, Bejlerin do ta shohim sërish në emisionet sportive shqiptare me veshjet atraktive. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.