auto skfklkldkfkf16209831881 560x416 - Mërgimtarit në Ferizaj ia vjedhin veturën në ditën e Bajramit

Një person në Ferizaj ka raportuar se të enjten rreth orës 15:00 i është vjedhur vetura e targa të huaja.

Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar të panjohur i kanë vjedhur veturën me targa të huaja.”, thuhet në raport.

Rasti është duke u hetuar nga njësitet relevante policore.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.