Loading...

Një banor i Ferizajt, e njohu një serb, i cili pas dy dekadash u kthye në komunë nga Serbia, për të rregulluar disa dokumente.

Ky i fundit po kërkohej nga prokuroria speciale, me dyshimin se ka kryer krime lufte.

Andaj, organet e rendit u njoftuan për vendndodhjen e tij dhe e arrestuan. Prangosja e tij, po mirëpritet në Nerodime, aty ku dyshohet se ai kreu vrasje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.