screenshot 1 1540461795 32910731 560x347 - Momenti kur era e çon në dy rrotë kamionin

Ky është momenti i pabesueshëm kur një shofer i një kamioni pësoi një aksident përderisa ishte duke vozitur në autostradë.
Videoja e kapur në një autostradë shfaq momentin kur era e fuqishme e çon në dy rrotë kamionin, duke e lakuar më shumë se 45 shkallë.

Harrison Smith, 17 vjeç, ishte pasagjer në një veturë prapa kamionit i cili e nxori telefonin e tij për ta incizuar këtë moment, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni momentin:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.