ndiqeni tani drejtperdrejt se cka po thone tre pleqte stupcat - Ndiqeni tani drejtpërdrejt se çka po thonë “Tre Pleqtë” – Stupcat

Siç dihet emisioni i ri i Stupcave me “Tre pleqtë” po shfaqet drejtpërdrejt çdo të diel në ora 19:00 në GjirafaVideo.com.

Çdoherë Ilmia, Avdia, Ruzhdia po na sjellin tema të ndryshme nga oda e burrave, duke filluar nga botoksi e deri te gjendja në Kosovë.

Lexo po ashtu:

Ndiqeni drejtpërdrejt KËTU.

E veçantë e këtij emisioni është që shfaqet vetëm një herë dhe nuk përsëritet më, andaj mos e humbisni.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.