Loading...

Ferizaji sot do të festojë ditën e pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Në bashkëpunim me KFOR-in amerikan, sot duke filluar nga ora 19:00 është organizuar festa e Pavarësisë së SHBA-ve në hapësirat e “Plus Center” në Ferizaj.

VIDEO

Кjo festë bëhet për të nderuar vendin mik të Kosovës.
Me këtë rast do të shfaqet një koncert, ndërsa do të ketë ushqime dhe pije, ndërsa e gjithë festa do të kulmojë me hedhjen e fishekzjarrëve.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.