auto 37985229 2250446348305996 8670131711704563712 n15329538321 560x416 - Në stërvitje vërehet një atmosferë e mirë te Ferizaj

Stafi i klubit dhe futbollistët e Ferizajt janë duke u përgatitur maksimalisht për sezonin e ri. Në stërvitje vërehet një atmosferë e mirë, dhe një organizim shumë i mirë.

Në foto: Afrim Tovërlani (Kryetrajner), Burim Çerkini (Ndihmës-trajner), Jeton Bislimi (Trajner i portjerëve) dhe Nadir Haxhimusa (drejtor).

Gjithashtu ju njoftojmë se brenda këtyre dy ditëve pritët të vijnë edhe disa përforcime tjera të klubit tonë, bëhet e ditur nga klubi.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.