ngacmimi1 560x416 - Ngacmim seksual në Ferizaj, arrestohet i dyshuari

Një person i dyshuar për ngacmim seksual është arrestuar në Ferizaj.

Në raporton e Policisë, bëhet i ditur se i dyshuara është dërguar në mbajtje..

“Ferizaj 06.12.2021-17:00. Në lidhje me rastin me datë 08.12.2021 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.