vetevrasje2 750x450 11 560x416 - Një femër në Ferizaj tenton të bëjë vetëvrasje duke konsumuar medikamente

Dje në fshatin Manastir të Ferizajt, një femër ka tentuar t’i japë fund jetës së saj, shkruan Gazeta Sinjali.

Burimet e Sinjalit brenda Policisë njoftojnë se viktima ka tentuar të bëjë vetëvrasje, duke konsumuar sasi të tepruar të medikamenteve.

Lidhur me këtë ngjarje, të njëjtat burime bëjnë me dije se hetimet kanë filluar, ndërsa rasti në Polici është hapur si “tentim vetëvrasje”./GazetaSinjali/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.