auto arestimi i marko djuric merdare policia e kosoves 008 1540416275 6048562 115404167921 560x416 - Njësia Speciale ndërmerr aksion në Ferizaj, monitoron nga afër lokalet

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës mbrëmjen e sotme ka zhvilluar një aksion nëpër lokale, në qytetin e Ferizajt.

Pjestarë të Njësisë Speciale të Kosovës kanë vëzhguar nga afër situatën nëpër kafenetë e Ferizajt.

Në videon e siguruar nga Indeksonline, shihet se qytetarët po e shfrytëzojnë orën e fundit për të lëvizur lirshëm, teksa u panë edhe pjestarë të kësaj njësie duke hyrë në një lokal.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.