noizy dhe dafina me shume se miq shfaqen shume afer njeri tjetrit ne paralajmerim te videoklipit 560x416 - Noizy dhe Dafina më shumë se miq? Shfaqen “shumë afër” njëri-tjetrit në paralajmërim të videoklipit

Noizy dhe Dafina Zeqiri tashmë dihet se po sjellin videoklipin e ri.

Ky projekt i paralajmëruar shumë kohë më parë tash si duket po merr jetë.

Edhe Noizy edhe Duffye fillimisht publikuan projekte të ndara para bashkëpunimit.

Më pas xhiruan videoklipin e ri prej ku po dalin paralajmërimet e para e ku dyshja shihen afër.

Burime të afërta thonë se Noizy dhe Duffye janë më shumë se miq dhe raportin e tyre sensual e kanë bartur edhe në videoklip.

Kujtojmë se Dafina dhe ish i dashuri Jose u ndanë kohë më parë me këngëtaren që u hodh në krahë e reperit shqiptar menjëherë i cili më parë nuk ka hezituar edhe ta fyej.

Dafina dhe Noizy këngën e tyre e kanë përfunduar tash e sa kohë dhe së shpejti pritet publikimi. /Telegrafi/

noizy dhe dafina me shume se miq shfaqen shume afer njeri tjetrit ne paralajmerim te videoklipit - Noizy dhe Dafina më shumë se miq? Shfaqen “shumë afër” njëri-tjetrit në paralajmërim të videoklipit

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.