travis scott dhe drake shperthejne me sicko mode 560x416 - Travis Scott dhe Drake shpërthejnë me “Sicko Mode”
travis scott dhe drake shperthejne me sicko mode - Travis Scott dhe Drake shpërthejnë me “Sicko Mode”

Travis Scott dhe Drake kanë publikuar videoklipin e shumëpritur të tyre.

Nga albumi “Astroworld” doli kënga shumë e pëlqyer, “Sico Mode”.

Me regji të Dave Meyers dhe xhiruar në qytetin e lindjes së Travisit, në Houston, projekti vjen në formë shpërthyese.

“Sico Mode” aktualisht ësht ënë vendin e gjashtë në Billboard Hot 100.

Hiti i certifikuar tashmë me platinum mund të gjendet në albumin e ri të Travis Scott që debutoi si albumi i dytë më i shitur i vitit.

[embedded content]

Nga 8 nëntoi fillon truneu i Travis Scott me artistë si Trippie Redd, Gunna etj.

Turneu me 25 koncerte përfundon më 19 dhjetor në Los Angeles.

/Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.