noizy i pergjigjet publikisht dafines rreth pyetjes a e do dafyn 437x416 - Noizy i përgjigjet publikisht Dafinës rreth pyetjes, “A e do Dafyn?”

Dafina Zeqiri dhe Noizy kanë publikuar gjatë ditës së djeshme bashkëpunimin e parë.

“A don love”, titullohet kënga e fundit e dyshes, të cilët e kanë shoqëruar me një video të veçantë.

Dyshja shfaqet mjaft të afërta me njëri-tjetrin, saqë fansat kanë nisur të aludojnë në një romancë mes tyre.

[embedded content]

Për të shtuar edhe më shumë polemikat, këngëtarja ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku përbri saj kishte shkruar “A më do mua, a e do Dafyn?”.

E hip-hop artisti nuk ka hezituar të komentoj në mesazhin e Dafit, duke i thënë “Ta dua mamin”.

Lexo po ashtu:

Theksojmë se brenda 24 orëve deri më tani videokënga është shikuar mbi 750 mijë herë në YouTube.

Ndryshe, Dafina dhe Noizy janë duke vazhduar punën ndaras për të sjell këngë të reja muzikore. /Telegrafi/

noizy i pergjigjet publikisht dafines rreth pyetjes a e do dafyn - Noizy i përgjigjet publikisht Dafinës rreth pyetjes, “A e do Dafyn?”

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.