dua lipa pjese e kampanjes se veshjeve sportive te adidasit 560x416 - Dua Lipa pjesë e kampanjës së veshjeve sportive të Adidasit

Dua Lipa është një ndër artistët më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Këngëtarja shqiptare po vazhdon të korr suksese kudo anembanë globit me koncerte të ndryshme muzikore.

Fama po i sjell edhe përfitime materiale këngëtares edhe në saje të kompanive me nam në botë të veshmbathjeve.

Së fundi, zeshkania ka zgjedhur të bashkëpunojë me markën e njohur botërore të veshjeve dhe atleteve sportive – Adidas.

Artistja 23-vjeçare ka sjell një numër të fotografive teksa merr poza duke reklamuar atletet dhe tutat e kompanisë gjermane.

Lexo po ashtu:

“Kampanja ime më e fundit me Adidas”, ka shkruar ndër të tjerash në llogarinë personale në Instagram, Lipa.

Ndryshe, Dua është duke punuar në projekte të reja muzikore, që do t’i sjell gjatë muajve në vijim. /Telegrafi/

dua lipa pjese e kampanjes se veshjeve sportive te adidasit - Dua Lipa pjesë e kampanjës së veshjeve sportive të Adidasit

dua lipa pjese e kampanjes se veshjeve sportive te adidasit 1 - Dua Lipa pjesë e kampanjës së veshjeve sportive të Adidasit

dua lipa pjese e kampanjes se veshjeve sportive te adidasit 2 - Dua Lipa pjesë e kampanjës së veshjeve sportive të Adidasit

dua lipa pjese e kampanjes se veshjeve sportive te adidasit 3 - Dua Lipa pjesë e kampanjës së veshjeve sportive të Adidasit

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.