princi harry shpreson se meghan do ti sjell ne jete nje vajze 560x416 - Princi Harry shpreson se Meghan do t’i sjell në jetë një vajzë

Princi Harry ka zbuluar se çfarë gjinie shpreson të jetë fëmija i parë që do të sjell në jetë bashkëshortja, Meghan Markle.

Pjesëtari i oborrit mbretëror të Britanisë së Madhe u tha fansave në shtetin australian se shpreson që të jetë prindër i një vajze.

Harry po ndiqte një ngjarje të çiklizmit kur një anëtar i audiencës thirri: “Urime, shpresoj se është një vajzë”.

princi harry shpreson se meghan do ti sjell ne jete nje vajze - Princi Harry shpreson se Meghan do t’i sjell në jetë një vajzë

Princi Harry dhe Meghan Markle (Getty Images)

Në një video të postuar në Twitter, princi mund të dëgjohet duke u përgjigjur “Po, edhe unë!”

Harry ndoqi një numër ngjarjesh gjatë fundjavës pasi që u kumtua lajmi se zeshkania është rreth katër muaj shtatzënë.

Lexo po ashtu:

Duke dhe Dukesha, të cilët nisën turneun e tyre vjeshtor 16-ditor në Australi të martën e kaluar, do të vizitojnë edhe Fixhin, Tongën dhe Zelandën e Re.

Ndryshe, “Invictus Games: është një ngjarje ndërkombëtare sportive që organizohen nga viti 2014, ku ka në fokus veteranët dhe invalidët e luftërave. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.