aksident 4 1 770x433 660x330 11 560x330 - Pamje/Aksident i rëndë në autostradën Prishtinë-Ferizaj, shoferi hyri në anën e kundërt

Në kohën kur qytetarët po ballafaqohen tash e dy muaj me pandeminë COVID19, si pasojë e moskujdesit dhe përshtatjes me shenjat e komunikacionit, kanë ndodhur edhe aksidente në trafikun rrugor.
Një aksident i rëndë ka ndodhur sonte rreth orës 23:00 në autostradën Prishtinë- Ferizaj, ku dy vetura janë përplasur me njëra-tjetrën.

Indeksonlinë sjellë pamje nga vendi i ngjarjes, derisa mësohet se vetura e tipit Pezho ka hyrë gabim në autostradë, duke shkaktuar kështu edhe aksidentin, ku është goditur nga një Audi 80.

Ndërsa, ka edhe persona të lënduar, ku ndihma e shpejtë ka marrë të lënduarit për t’i transferuar në për trajtim mjekësor.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.