w 10 560x416 - Pamje të tmerrshme nga shpërthimi i bombolës së gazit në Ferizaj

Disa persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e këtij shpërthimi të bombolës së gazit.

Personat e lënduar janë dërguar për trajtim të mëtutjeshëm në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinë.

Për më shumë shihni pamjet.
pamje te tmerrshme nga shperthimi i bomboles se gazit ne ferizaj 5ff4753cc4220 - Pamje të tmerrshme nga shpërthimi i bombolës së gazit në Ferizaj
pamje te tmerrshme nga shperthimi i bomboles se gazit ne ferizaj 5ff4753d763bf - Pamje të tmerrshme nga shpërthimi i bombolës së gazit në Ferizaj
pamje te tmerrshme nga shperthimi i bomboles se gazit ne ferizaj 5ff4753e072f0 - Pamje të tmerrshme nga shpërthimi i bombolës së gazit në Ferizaj
1 2 - Pamje të tmerrshme nga shpërthimi i bombolës së gazit në Ferizaj
shperthim - Pamje të tmerrshme nga shpërthimi i bombolës së gazit në Ferizaj

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.