w 11 560x416 - Video: Momenti kur merr flakë bombola e gazit brenda lokalit në Ferizaj

Sshpërthimi ka qenë aq i fuqishëm, sa që nga pamjet shihet se si janë dëmtuar veturat dhe ambienti afër vendit ku ka ndodhur shpërthimi.

Është publikuar edhe video nga momenti kur ka marrë flakë bombola në Ferizaj.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.