moti 2 780x439 560x416 - Parashikimi i motit për shtatë ditët e ardhshme

Temperaturat minimale do të luhaten nga 12C deri në 18C, e maksimalet nga 21C deri në 32C.

Situata meteorolologjike do të stabilizohet gjatë javës së ardhshme, përjashtuar ditën e enjte dhe pjesërisht të premte ku pritet të ketë vransira dhe shkarkime rrufesh. Kështu thotë njoftim për media./Ferizaj24

moti - Parashikimi i motit për shtatë ditët e ardhshme

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.