w 560x416 - Pas “1 Familje”, 2 Ton paralajmëron projektin e radhës

Ai vetëm pak ditë më parë publikoi projektin e ri muzikor të titulluar “1 Familje”.

Fjala është për reperin nga Ferizaj, 2 Ton, i cili ka paralajmëruar sërish një tjetër këngë të re.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi që ka ndarë me ndjekësit në InstaStory.

w 1 - Pas “1 Familje”, 2 Ton paralajmëron projektin e radhës

Ai krahas postimit tregon se projekti i radhës i tij do të publikohet shumë shpejt.

“Shumë shumë shpejt”, ka shkruar ai.

Artisti i njohur ndërkohë nuk ka zbuluar më shumë detaje rreth këngës, e cila duket se mezi pritet edhe nga fansat e 30 vjeçarit.

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.