pas rehabilitimit nga varesia e alkoolit benn afleck i kthehet botes se aktrimit 560x416 - Pas rehabilitimit nga varësia e alkoolit, Benn Afleck i kthehet botës së aktrimit

Ben Affleck doli nga klinika e ndërvarësisë së alkoolit. Ai aktualisht është duke regjistruar një film të ri ‘Torrance’, në të cilin po luan rolin kryesor dhe kohën e lirë e shfrytëzon për t’i shëtitur kafshët shtëpiake.

Ylli i Hollywoodit u largua nga klinika e rehabilitimit dhe gjithë forcën e drejtoi në një projekt të ri.

Në internet u paraqitën fotografitë e para të të shtënave, ku mund të shohim se aktori duket shumë më mirë pasi kohët e fundit kaloi nëpër momente shumë të vështira.

pas rehabilitimit nga varesia e alkoolit benn afleck i kthehet botes se aktrimit - Pas rehabilitimit nga varësia e alkoolit, Benn Afleck i kthehet botës së aktrimit

Ben aktualisht është single pasi përfundoi romancat e mëparshme me Lindsey Sukus dhe me Shona Sekston.

Për shkak të nevojave të filmit, ai lëshoi mjekrën dhe mustaqet, dhe kjo mund të shihet në imazhet më të reja.

Lexo po ashtu:

Gjatë viteve të fundit, aktori ka vizituar klinikën për rehabilitim kundër alkoolit edhe në tri raste të tjera.

“Kam përfunduar rehabilitimin, ku jam shëruar prej varësisë ndaj alkoolit. Kjo është diçka që kam luftuar me të kaluarën, apo se lufta ime nuk do të ndalet. Dua të gëzojë jetë të plotë dhe të jem babai më i mirë në botë”, ka thënë Ben. /Telegrafi/

pas rehabilitimit nga varesia e alkoolit benn afleck i kthehet botes se aktrimit 1 - Pas rehabilitimit nga varësia e alkoolit, Benn Afleck i kthehet botës së aktrimit

pas rehabilitimit nga varesia e alkoolit benn afleck i kthehet botes se aktrimit 2 - Pas rehabilitimit nga varësia e alkoolit, Benn Afleck i kthehet botës së aktrimit

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.