w 4 - Përfshihet nga zjarri një veturë në magjistralen Prishtinë- Ferizaj

Gjatë ditës së sotme një veturë është përfshirë nga zjarri në magjistralen Prishtinë- Ferizaj.

Nga pamjet që i ka siguruar Indeksonline, aty shihet që një veturë është përfshirë nga zjarri, por nuk dihet nëse ka të lënduar.

Indeksonline do të ju mbajë të informuar për rastin.

Këto janë pamjet:

 

 

Burimi: Indeksonline

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.