w 1 560x416 - Pesë të lënduar pas një aksidenti në Ferizaj

Pesë persona janë lënduar pas një aksidenti që ka ndodhur dje në Ferizaj.

Policia raporton se aksidenti ka ndodhur mes një kamionete dhe një veture. Të lënduarit janë duke u trajtuar në Spitalin e Ferizajt.

Rasti është duke u hetuar.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.