39606959 1880615891981839 8549379573760917504 n1 560x416 - Policia në Ferizaj konfiskon dhjetra metra drunjë

Policia e Kosovës,në Rajonin e Ferizajt ka konfiskuar sot dhjeta metra drunj që janë prerë pa leje në pyjet e rrethinës.

Ky aksion ka për qëllim që të ndaloj shpyllëzimin në këtë pjesë.

Këtë veprim e ka mirëpritur rrjeti i OJQ-ve AVONET, të cilët presin angazhim edhe më të madh nga Policia.

“Presim që Komuna e Ferizajt të merr masa dhe bëjë plane konkrete në parandalimin e shpyllëzimit.

Rrjeti i OJQ-ve AVONET, çmon lartë veprimet e Policisë së Kosovës dhe pjesëtaret e saj të Stacionit të Ferizaj që me shumë përkushtim dhe profesionalizëm”

39454100 724173361255249 8660727618816966656 n1 - Policia në Ferizaj konfiskon dhjetra metra drunjë39454063 1918525301784876 7914667610245955584 n1 - Policia në Ferizaj konfiskon dhjetra metra drunjë39606959 1880615891981839 8549379573760917504 n1 1 - Policia në Ferizaj konfiskon dhjetra metra drunjë

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.