pranova thote lola haradinaj teksa publikon nje fotografi duke u puthur me dautin 560x416 - “Pranova” thotë Lola Haradinaj, teksa publikon një fotografi duke u puthur me Dautin

Deputeti nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, shpesh bëhet i përfolur për jetën e tij private.

Bashkëshortja e tij, Lola Haradinaj, ka rrëmbyer gjithnjë vëmendjen duke u shquar si një prej bashkëshorteve më atraktive të politikanëve.

E njëjta është mjaft e ndjekur edhe në llogarinë e saj personale në Instagram.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në InstaStory, ku shfaqet duke u puthur me bashkëshortin e saj.

I çuditshëm është mbishkrimi që ajo i ka lënë fotografisë, pasi ka shkruar “Pranova” mbi të, ndonëse të gjithë e dinë se çifti në fjalë kanë vite të martuar.

pranova thote lola haradinaj teksa publikon nje fotografi duke u puthur me dautin - “Pranova” thotë Lola Haradinaj, teksa publikon një fotografi duke u puthur me Dautin

Foto: Lola Haradinaj/InstaStory

Ata jetojnë në Prishtinë, dhe janë prindër të dy fëmijëve: Troja dhe Davidi.

Lola Haradinaj dikur ka qenë prezantuese e emisionit të lotarisë në Radio Televizionin e Kosovës, teksa është përfolur së fundmi se është në përgatitje të një projekti të ri televiziv. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.