Untitled 560x355 - Premierë: Ronita Zeneli vjen me këngën e re “Pishman” (VIDEO)

Këngëtarja Ronita Zeneli vjen me këngën më të re “Pishman”. Është realizuar nga Bini Nebihu – DIEZ MUSIC, gjersa është shoqëruar edhe me një klip mjaft interesant.

Ronitës i dëshirojmë suksese të mëtutjeshme./Ferizaj24/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.