auto ferizaj komuna1518021508 560x416 - Projetet e suksesshme të komunës së Ferizajt, për vitin 2019

Komuna e Ferizajt gjatë vitit që lam pas, ka zhvilluar shumë projekte në qytet e në fshatrat që I ka në menagjim.

Në faqen zyrtare të kësaj komune janë postuar disa nga punët të cilat janë kryer e të tjera që janë në process që pritet të përfundojnë këtë vit.

81360006 2748114635234354 3257563407880028160 o - Projetet e suksesshme të komunës së Ferizajt, për vitin 201981546420 2748114758567675 2208990594745761792 o - Projetet e suksesshme të komunës së Ferizajt, për vitin 201981341069 2748114908567660 4774709258858004480 o - Projetet e suksesshme të komunës së Ferizajt, për vitin 201981645706 2748114961900988 5954275864395907072 o - Projetet e suksesshme të komunës së Ferizajt, për vitin 2019

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.