balline 2 728x4301 560x416 - Publikohen disa sekuenca nga videoklipi i Himnit të Botërorit, Era Istrefi e mrekullueshme (VIDEO)

Era Istrefi së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam janë artistët që do ta këndojnë himnin e Kampionatit Botëror, shkruan KultPlus.

Kosovarja Era Istrefi, vetëm 23 vjeçare, do të jetë zëri i këtij kampionati botëror, duke bashkëpunuar me një artist ndërkombëtarisht të njohur si Will Smith, e duke u renditur në mesin e artistëve si Shakira, Jennifer Lopez, Anastacia e Jason Derulo.

Tashmë janë shpërndarë disa video me pak sekonda ku shihet se si do të duket pak a shumë videoklipi i kësaj kënge. Këtë të enjte do të lansohet videoklipi i këngës së shumë perfolur “Live it Up”, që është bashkëpunim mes këngëtares nga Kosova, Era Istrefi, Nicky Jam dhe Will Smith.
era78 11 - Publikohen disa sekuenca nga videoklipi i Himnit të Botërorit, Era Istrefi e mrekullueshme (VIDEO)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.