punonjesi iku me vrap dhe u mbyll ne furgon nga frika prej deles qe e ndiqte video 560x416 - Punonjësi iku me vrap dhe u mbyll në furgon, nga frika prej deles që e ndiqte (Video)
punonjesi iku me vrap dhe u mbyll ne furgon nga frika prej deles qe e ndiqte video - Punonjësi iku me vrap dhe u mbyll në furgon, nga frika prej deles që e ndiqte (Video)

Rikki McKay kishte shkuar për të punuar në një shtëpi në Ayrshire të Anglisë, kur u ndoq nga një dele.

Me të dalë prej furgonit, 32-vjeçari iku me vrap dhe u mbyll në furgonin tjetër, teksa kolegët e tij qeshnin në sfond, transmeton Telegrafi.

“Nuk frikësohem prej deleve, unë kam punuar në fermë, por më vite pas dhe donte të më godiste”, ka thënë McKay.

Pamjet e momentit qesharak kur ai nuk lejohej të dilte prej dere, si dhe forma se si u largua janë shpërndarë me shpejtësi në internet. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.