qeni reagoi i habitur ndaj maskes se pronares qe ngjante shume me te video 560x416 - Qeni reagoi i habitur, ndaj maskës së pronares që ngjante shumë me të (Video)
qeni reagoi i habitur ndaj maskes se pronares qe ngjante shume me te video - Qeni reagoi i habitur, ndaj maskës së pronares që ngjante shumë me të (Video)

Megan Vaughan nga Tennessee i Shteteve të Bashkuara, e ka habitur qenin e saj Cash, me një maskë që ngjanë sikur ai.

Me këtë rast, kafsha shtëpiake nuk dinte a të ikte apo të qëndronte, ndërsa hezitonte ta shikonte maskën që e kishte vendosur pronarja, transmeton Telegrafi.

“Halloween nuk është vetëm për njerëz, pasi edhe kafshët duhet të frikësohen nga pak”, ka shkruar Vaughan.

Mënyra se si reagoi qeni, është pëlqyer shumë, dukë bërë që të shpërndahet dhe të pëlqehet shumë. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.