rita ora me poza terheqese nga milano ve ne pah gjoksin atraktiv 560x416 - Rita Ora me poza tërheqëse nga Milano, vë në pah gjoksin atraktiv

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, është duke shijuar suksese të shumta në tregun ndërkombëtar.

Kënga e saj e fundit “Let you love me” është pëlqyer në masë të madhe, duke marrë miliona klikime në YouTube.

[embedded content]

Rita së fundmi, ka udhëtuar në Milano për koncertin e saj të radhës, ndërsa ka publikuar disa imazhe në Instagram me të mbërritur atje.

rita ora me poza terheqese nga milano ve ne pah gjoksin atraktiv - Rita Ora me poza tërheqëse nga Milano, vë në pah gjoksin atraktiv

Rita Ora (Foto: Frazer Harrison/Getty Images/Guliver)

Ajo shfaqet mjaft atraktive në një fotografi, ku është duke pozuar me robdeshambër pranë një tufe me lule.

Lexo po ashtu:

“Çfarë mikpritje e dashur, faleminderit Giuseppe Zanotti”, shkruan ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Më tej, këngëtarja shqiptare ndau edhe disa imazhe tjera, ku përsërinte vine në pah gjoksin, ndërsa fotografohej para pasqyrës.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk mungojnë, ndërsa janë afro 14 milionë numri i tyre që ndjekin këngëtaren në Instagram.

Rita ka bërë të ditur se ky vit është shumë i rëndësishëm për karrierën e saj, pasi më 23 nëntor, ajo do të publikojë albumin e saj më të ri “Phoenix”. /Telegrafi/

rita ora me poza terheqese nga milano ve ne pah gjoksin atraktiv 1 - Rita Ora me poza tërheqëse nga Milano, vë në pah gjoksin atraktiv

Rita Ora (Foto: Kevork Djansezian/Getty Images/Guliver)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.