hako 780x439 1528223457 2483214 560x347 - Rrihen katër policë në Prishtinë

Katër policë kanë marrë lëndime trupore pasi janë sulmuar rreth orës 18:00.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bajram Kelmendi”, në Prishtinë.

Sipas burimeve të KALLXO.com, zyrtarët policorë janë sulmuar nga disa persona.

Po ashtu, KALLXO.com merr vesh se lidhur me rastin janë ndaluar disa persona, por nuk dihet sa është numri i atyre që janë shoqëruar në Polici.

Gazeta Express ka provuar që të marrë informata nga Policia, por deri më tash askush nuk ka pranuar të flas për këtë rast.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.