51313219 2011827725570135 5972527701582413824 n1 560x416 - Shembje gurësh në magjistralen Kaçanik – Hani i Elezit, bllokohet një aks rrugor


Shembje të gurëve ka pasur në magjistralen Kaçanik – Hani i Elezit.

Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëvendësdrejtori Rajonal i Policisë së Kosovës në Ferizaj, Basri Shabani.

Shabani tha se ka pas shembje ku një gurë ka bllokuar njërin aks rrugor.

“Po, mbrëmë ka pas shembje, ka rënë një gurë në magjistralen Kaçanik – Hani i Elezit, kompania përgjegjëse e ka larguar gurin dhe pas kësaj është hapur rruga për kalim”.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.