01 - Si të ndërtoni një shtëpi druri për katër orë? (Video)

Jeni mërzitur nga jeta në qytet? Doni të përjetoni aventurë të paharrueshme bashkë me miqtë tuaj?
Ndërtimi i një shtëpie nga druri është zgjidhja juaj.

Në videon më poshtë do të shihni të gjithë hapat si të ndërtohet lehtë dhe shpejtë.

Ky është ndër modelet më të thjeshta, të cilat pa shumë mund mund ta bëni për veten tuaj.

Shikoni videon më poshtë për të mësuar më shumë.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.