Police line do not cross 7 650x3581 560x358 - Tentojnë ta rrëmbejnë një të mitur në Ferizaj

Një i mitur ka raportuar policinë në Ferizaj se gjersa ka qenë në një firmë, dy persona të panjohur kanë shkuar me një veturë të cilët kanë tentuar që ta fusin me dhunë në veturë por ka arritur që të largohet nga ta.

Nuk raportohet për të lënduar.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.