12713955 10207877615874962 1425230780 n1 560x373 - Teuta Krasniqi krejtësisht nudo (Foto +18)

Aktorja më e përfolur e shtypit rozë Teuta Krasniqi është shumë e angazhuar në seriale, teatër e televizion.

12714145 10207877615994965 505420285 n1 - Teuta Krasniqi krejtësisht nudo (Foto +18)

teuta181 - Teuta Krasniqi krejtësisht nudo (Foto +18)

Por ka shumë muaj që ka punuar në filmin e Gjergj Gjuvanit që mbanë emrin “Distant Angels”.

Në të Krasniqi bashkë me Nik Xhelilaj janë protagonistë të këtij projekti kinematografik por përpos rolit në sy bie një skenë.

Prive ka siguruar disa fotografi nga filmi që akoma nuk është transmetuar. Në to Teuta Krasniqi shihet tërësisht nudo.

12713955 10207877615874962 1425230780 n1 - Teuta Krasniqi krejtësisht nudo (Foto +18)

12714145 10207877615994965 505420285 n1 - Teuta Krasniqi krejtësisht nudo (Foto +18)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.