teuta krasniqi rrefehet per here te pare per takimin me adonisin - Teuta Krasniqi rrëfehet për herë të parë për takimin me Adonisin

Aktorja e njohur kosovare Teuta Krasniqi, ka rrëfyer për herë të parë publikisht për takimin e saj të parë me Adonisin, bashkëshortin e saj me të cilin ka një vajzë.

Duke folur për jetën e saj në emisionin NIN në Klan Kosova, Teuta tregoi se takimi me Adonisin fillimisht ishte krejt i rastësishëm.

‘Rastësisht e kam parë, kam shkuar t’i presë flokët tek Valoni, aty ishte edhe ai. Ai fliste me të dhe tregoi që është trajner personal. Unë e mora kontaktin dhe kur vendosi e thërras. Pasi e mora ftesën e filmit të Gjergjit, e pranova skenën (NUDO), thashë t’ja filloj të ushtrojë pasi veç e mora këtë vendim’.

‘I kisha vetëm pak ditë kohë në dispozicion. Kisha tri javë të ushtroja. Kontaktova Adonisin, më tha jo se jam në Angli, më pas erdhi pas një kohe dhe fillova të ushtroja me të. 2 javë intenzive’.

‘Më ka bërë përshtypje sepse ishte shumë profesional. Më pas, pas një kohe të gjatë kur vendosa prapë t’i kthehem palestrës pas shumë traumave që ndodhën në jetën time, u qetësova dhe thashë okej duhet t’ja filloj të merrem prapë me veten. E thirra dhe fillova, më pas edhe nisën disa shkëndi’,tha ajo.

Teuta ka dy vajza, Tiarën me Bleron dhe Kiarën me Adonisin – burrin aktual të aktores.

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.