auto sulm me thike 409341509961974 1543488971 35107581 560x347 - Theret me thikë një person në Ferizaj

Një person në Ferizaj ka njoftuar policinë se pas një mosmarrëveshjeje në rrugën “Ramadan Reka”, një i dyshuar e kishte sulmuar fizikisht duke e therur me thikë në këmbë.

Policia njofton se viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas arrestimit dhe intervistimit, me vendimin e prokurorit u dërgua në qendrën e mbajtjes.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.