Dajaku Taulant action Drenica vs Ferronikeli1 560x416 - Tre lojtarët që po synon t’i transferojë Tovërlani tek Ferizaj

Afrim Tovërlani nuk do të shkojë i vetëm tek Ferizaj.

Trajneri prishtinas me vete pritet të marrë edhe disa përforcime.

Gazeta Olle ka mësuar tri dëshirat e tij, me të cilët dëshiron të ketë punë tek Ferizaj.

Ai po kërkon të transferojë dy lojtarët e njohur të Drenicës, Taulant Dajakun e Genc Hamitin, dhe ish lojtarin e tij tek Prishtina, Florim Bërbatovci.

Sulmuesi nga Obiliqi, Bërbatovci, së fundi luajti me Llapin.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.