yihkjljl 11 560x416 - Treni godet një veturë në Ferizaj (VIDEO)

Treni ka goditur një veturë në Ferizaj rreth orës 19:55 të mbrëmjes së sotme.

Rastin e ka bërë të ditur Kanun Veseli nga zyra për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Ferizaj.

Ai ka thënë se përveç dëmeve materiale, nuk ka pasur persona të lënduar.

“Aksidenti ka ndodhur në rrugën që të dërgon për Gjilan, persona të lënduar nuk ka, ka vetëm dëme materiale. Njësitet e policisë me të dëgjuar për rastin kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes”, ka thënë Veseli.

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.