w 11 560x416 - Vëllau rrah vëllaun në Ferizaj, Policia e arreston

Në fshatin Surqinë në Ferizaj një person ka sulmuar fizikisht vëllain e tij.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se kishte sulmuar fizikisht vëllain e tij te cilit i kishte shkaktuar lëndime trupore.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësorë.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit për 48 orë.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.