veprimi shqetesues i nje nene qe i dha te bijes vere video - Veprimi shqetësues i një nëne që i dha të bijës verë (Video)

Një nënë nga Lanakshire e Anglië ka shqetësuar ndjekësit e saj në Snapchat, ku postoi një video në të cilën shihet duke i dhënë verë, të bijës së saj të vogël.

Ngjarja është shpërndarë menjëherë, ndërsa veprimi saj shqetësues është kritikuar në masë të madhe, transmeton Telegrafi.

Madje, shumë njerëz kërkuan që ajo të identifikohet dhe t’i jepet dënimi i duhur për ketë veprim.

Mirëpo, të tjerë mendojnë se në shishe nuk kishte verë, por lëng apo ujë.

“Fëmija nuk kishte reagim, sepse piu lëng. Ajo vetëm po kërkon vëmendje”, ka qenë një prej komenteve të shumta. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.