Zjarri viva fresh ferizaj dron 780x439 11 560x416 - VIDEO: Zjarr i madh përfshin supermarketin “Viva Fresh Store” në Ferizaj

Një zjarr i madh ka përfshirë supermarketin “Viva Fresh Store” në Ferizaj.

Zjarri i cili ka shpërthyer pak minuta pas mesnatës ka bërë shkrumb pothuajse të gjithë objektin e supermarketit.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë menjëherë Policia dhe Zjarrfikësit.

Sipas Policisë, në këtë incident nuk ka të lënduar ndërsa ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.